93979

 • Hakkımızda

  Firmamız;

  Tecrübeli iş yeri hekimleri ve iş güvenliği uzmanlarının bir araya gelmesiyle oluştu. Dinamizmi ve değişimi içinde barından, hizmetlerini sürekli yenileyen ve geliştiren bir eğitim, denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

  Amacımız;

  Gerçek ihtiyaçlarını müşterilerimizin bakış açısıyla görerek, hedeflerine uygun, pratik, etkin ve kalıcı çözümler üretmektir. Birlikteliğiminizin her aşamasında vazgeçilmez ilkelerimiz “Çalışana saygı, dürüstlük ve sırdaşlıktır.” “Sizin için, sizinle beraber” ilkesi ile çalışarak, müşterimizle birlikteliğimizden elde ettiğimiz tecrübeyi yine müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

  Hedeflerimiz;

  İş Sağlığı ve Güvenliği alanında doğru, akılcı, partik yaklaşımlar sunarak çalışma hayatında bu kültürün gelişmesini sağlamaktır. Sermayemiz ; Bilgi ve tecrübemizi dinamizmle birleştirerek, müşterilerimize sunduğumuz isabetli ve faydalı hizmetlerdir.

  Tecrübemiz;

  9 yıldır çeşitli sektörlerde iş sağlığı ve güvenliği sistemleri oluşturarak, daima başarıya odaklı çalışmalara imza atılmıştır.

  OSGB Çalışmalarımız;

  İşe yeni başlayacak çalışanların iş giriş muayeneleri yapılarak, talip oldukları işe sağlıklarının uygun olup olmadığını tespit etme.


X